Bohemia Sekt Demi Sec 0,75l

Proslulé šumivé víno, které si již více než 40 let získává milovníky sektů svou harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní. Pro jeho výrobu sekundárním kvašením francouzskou metodou Charmat jsou vybírána vysoce kvalitní bílá vína a ta jsou do základního cuvée pečlivě sestavována podle originální receptury.
250 Kč
Dostupnost: K dodání ihned
Obj. č.: A1
Počet zobrazení: 1292
Množství:     

Ke každému pokrmu automaticky účtujeme částku 10 Kč za obal (krabice, box, aj.) – neplatí pro alkoholické a nealkoholické nápoje.

Seznam Alergenů

1 – Obiloviny obsahující lepek pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut a výrobky z nich 2 – Korýši a výrobky z nich 3 – Vejce a výrobky z nich 4 – Ryby a výrobky z nich 5 – Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich 6 – Sójové boby (sója) a výrobky z nich 7 – Mléko a výrobky z něj 8 – Skořápkové plody a výrobky z nich – jedná se o všechny druhy ořechů 9 – Celer a výrobky z něj 10 – Hořčice a výrobky z ní 11 – Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich 12 – Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších než 10 mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2 13 – Vlčí bob (LUPINA) a výrobky z něj 14 – Měkkýši a výrobky z nich.