Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

Provozovatel: Lufr Gastro s.r.o. | IČ: 04998839, provozovna: Mlýnská 172/2, České Budějovice, dodává zboží na základě telefonické objednávky (telefon 777 45 25 25) nebo z on-line internetové objednávky (na www.pizzeriebigpoppa.cz).

Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek. Pizza & Burger Big Poppa si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu www.pizzeriebigpoppa.cz.

Dle zákonu č. 136/2011 Sb., o oběhu bankovek a mincí, který upravuje mimo jiné i problematiku poškozených bankovek a mincí. Uvedený zákon umožňuje odmítnout přijetí bankovky nebo mince, která je poškozená a to bez ohledu na to, zda se jedná o poškození běžné či nestandardní. Rozvozci – doručovatelé produktů z bezpečnostních důvodů nedisponují hotovostí převyšující 2.000 Kč v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou než je 1.000 Kč (uvést do poznámky k objednávce).

Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně DPH. Cena obalů je počítána zvlášť.

Registrace a objednávky

Na základě registrace kupujícího (zákazník) provedené na webové stránce www.pizzeriebigpoppa.cz může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní bude ihned umožněno naše výrobky objednávat. Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

Objednávky je možné uskutečnit pouze v otevírací době uvedené v sekci kontakt na webové stránce www.pizzeriebigpoppa.cz, nejméně 20 minut před koncem provozní doby. Na objednávky uskutečněné mimo provozní dobu nebude brán zřetel.

Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem, které může uživatel kdykoliv změnit. Veškerá uživatelská jména a hesla jsou v databázi zašifrována v zájmu bezpečnosti uživatele. Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarové a softwarové údržby.

Na základě provedení telefonické objednávky na telefon 777 45 25 25 není nutno žádné registrace kupujícího. Při telefonické objednávce budou naši operátoři  požadovat jen potřebné informace a to adresa dodání včetně popisného čísla, příjmení objednávajícího, telefon a danou objednávku. Jiné informace není potřeba uvádět. Po přijetí ať už telefonické či internetové objednávky se objednané zboží vyexpeduje v co nejkratší době, pokud ze strany objednávajícího není určeno jinak. Při objednávce na určitou dobu, musí zákazník počítat, že tato doba je jen orientační a může dojít ke zpoždění dodání objednávky.

Veškeré přijaté objednávky jsou jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího závazné. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající si vyhrazuje právo, že některý doplňkový sortiment může být dočasně vyprodán, v těchto případech bude kupujícímu nabídnuta jiná alternativa. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit za něj celkovou cenu.

Alkohol a cigarety neprodáváme osobám mladším 18-ti let.

Nealkoholické, alkoholické nápoje a cigarety jsou samostatně neprodejné, dodáváme je pouze k objednanému jídlu s minimální hodnotou minimální objednávky.

Všechny ceny uvedené na našich internetových stránkách a tiskovinách jsou včetně DPH.

Pizza & Burger Big Poppa si vyhrazuje právo mít aktuální nabídku produktů, cen a akcí na www.pizzeriebigpoppa.cz a měnit ho dle vlastního uvážení. Jídla jsou určena k rychlé spotřebě. Gramáže uvedené u jídel jsou uvedeny v syrovém stavu. Pizza & Burger Big Poppa vaří za použití výhradně čerstvých surovin a řádně proškoleného a zaškoleného personálu. Doporučujeme zákazníkovi, aby si při převzetí objednávky překontroloval objednávku, jestli odpovídá jeho objednávce. Veškerý sortiment je převážen v hygienicky nezávadných termoboxech nebo chladících boxech.

Přeprava a dodací podmínky

Prodávající se zavazuje objednané zboží doručit na adresu uvedenou v objednávce a to v co nejkratším možném termínu. Dodavatel doručí objednané  produkty a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 30 minut do 120minut od objednání.

V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), neneseme žádnou odpovědnost a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu. Hmotnosti veškerých jídel jsou uváděny v syrovém stavu.

Při přání zákazníka odebrat jednu či více ingrediencí z objednávky, nemá objednávající nárok na žádnou slevu.

Pizza & Burger Big Poppa je rozvozová firma ne donášková služba. Vyjímkou jsou objednávající ZTP, kdy bude objednávka doručena tak, aby objednávající nemusel vynaložit žádnou pro něj obtížnou činnost.

Obalový materiál

Ke každému pokrmu bude dodatečně naúčtována cena za obal (pizza krabice, box, aj.). Cenu za obal naleznete vždy u konkrétní položky v nabídce.

Rozvoz

Rozvoz ZDARMA

  • České Budějovice

Rozvoz mimo České Budějovice – 50 Kč

  • Úsilné, Hrdějovice, Borek, Branišov, Planá, Roudné, Hodějovice, Srubec, Dobrá Voda, Vráto, Rudolfov

Reklamační řád

Pizza & Burger Big Poppa má personál, který byl řádně proškolen a zaškolen. Dojde-li však k situacím, že objednávající není spokojen s kvalitou dané objednávky, je povinen neprodleně volat na linku 777 064 321. Reklamace zboží se vztahuje pouze a jen na zboží reklamované ihned po převzetí od kurýra. Každou reklamaci řešíme individuálně. Na požadované reklamace z předchozích dnů nebude zákazníkovi vyhověno. Reklamace vyřizujeme na telefonní lince 777 064 321 a to v otvírací době. Na stížnosti, reklamace, připomínky a jiné, které obdržíme na firemní email info@pizzeriebigpoppa.cz odpovíme v co nejkratší době hned jak to bude možné. Důrazně Vás však žádáme, abyste veškeré naléhavé záležitosti řešili ihned a telefonicky.

Obdržení odpovědi z „info“ emailu však může trvat až několik dní. Pokud zákazník zjistí při kontrole zboží, že mu na jeho objednaném jídle chybí přídavek, který si přiobjednal, nemusí za něj řidiči (rozvozci) platit. Pokud toto zjistí až doma, ať neprodleně volá linku 777 064 321. Pro vyřízení reklamace dodaného zboží je nutno nahlásit číslo účtenky (paragonu) a adresu kam byla objednávka dodána. Reklamované zboží nelze vyměnit, pokud objednávající nepředloží účtenku. Je v zájmu zákazníka, aby si při převzetí objednávky zkontroloval správnost objednávky. Pokud nastane situace, že zákazník obdrží jiné zboží než si objednal a nechce ho, bude mu v co nejkratší době dodána správná objednávka. Pokud zákazník není jakkoli spokojen s objednávkou, ať už z důvodu kvality, teploty, obsahem objednávky nebo jiného důvodu, musí neprodleně kontaktovat naši linku 777 064 321. V případě, že bude reklamace oprávněná, bude nabídnuta zákazníkovi výměna zboží.

Nová objednávka bude zákazníkovi dodána v co nejkratší možné době bez účtování ceny za dovážku.

Platba

Platba za objedná zboží je možná následujícími způsoby:

  • platba v hotovosti při doručení nebo při převzetí v naší provozovně (v případě osobního převzetí)
  • platba platební kartou on-line (služby Go Pay)
  • platba platební kartou v naší provozovně (v případě osobního převzetí)

V případě platby kartou přijímáme následující platební prostředky – Verified by VISA, MasterCard Secure Code, VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro. Platby kartou on-line na těchto webových stránkách zajišťuje platební brána GoPay.

Je v zájmu zákazníka, aby si ihned přepočítal vrácené peníze od rozvozce. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Ochrana osobních údajů

Kupující souhlasí s tím, že Prodávající bude jeho osobní údaje získané v souvislosti s registrací, tedy údaje uvedené v registračním a objednávkovém formuláři nebo údaje sdělené na telefonu 777 45 25 25 při objednávce může zpřístupnit třetím subjektům a to spolupracujícím osobám (rozvozci, operátoři), toto vše při respektování platných právních předpisů, zejména zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Kupující souhlasí s tím, že prodávající bude jeho osobní údaje získané v souvislosti se smluvním vztahem a registrací, tedy údaje uvedené v registračním a objednávkovém systému, nebo telefonní objednávce uchovávat. Svůj souhlas s uchováváním a zpracováváním osobních údajů může kupující kdykoliv odvolat, a to tak že zašle emailovou zprávu na adresu info@pizzeriebigpoppa.cz. Na základě při registraci na stránkách info@pizzeriebigpoppa.cz nebo při objednávce na telefonu 777 45 25 25 poskytnutých kontaktních údajů může být Kupující kontaktován Prodávajícím za účelem poskytování informací o produktech, službách nebo novinkách, a to prostřednictvím e-mailové nebo SMS komunikace. Svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení může Kupující kdykoliv odvolat, a to tak, že zašle emailovou zprávu na info@pizzeriebigpoppa.cz. Kompletní informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete na této stránce.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Povinnost evidence tržeb se zatím nevztahuje na prodej sortimentu jídla a nápojů sebou, proto tyto účtenky nemají specifický kód a nenaleznete je u správce daně on-line.

Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky nabývají účinnosti dnem jejich zveřejnění na internetových stránkách Prodávajícího www.pizzeriebigpoppa.cz. Novější Všeobecné obchodní podmínky ruší Všeobecné obchodní podmínky vydané dříve. Pizza & Burger Big Poppa obchoduje pouze na základě těchto Všeobecných obchodních podmínek.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné k 1.11 2019.